top of page

İade ve Değişim Şartlarına Göz Atın www.safranmucizesi.com dan satın aldığınız ürünler firmamızın üretimi veya disribitörlüğünü yaptığı markanın ithal ürünü olmasından dolayı garantisi birinci el olan firmamız tarafından verilmektedir.

safranmucizesi.com dan satın almış olduğunuz ürün/ürünleri ondört (14) işgünü içerisinde iade edebilirsiniz. İade için gerekli şartlar aşağıda sıralanmıştır:


-İade edeceğiniz ürün, orijinal faturası ve iade sebebini belirten bir dilekçe ile birlikte gönderilmelidir. 


- Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir. 
- İade etmek istediğiniz ürünü safranmucizesi.com un anlaşmalı olduğu Kargo firmaları kanalıyla göndermeniz gerekmektedir. Ondört (14) işgünü içerisinde göndereceğiniz iade şartlarına uyan ve ayıplı mal kapsamına giren ürün için kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi takdirde kargo ücreti müşteriye aittir.


Kutulu Ürünler:
Ürünlerin kutusu,orijinal ambalajı hasarsız ve eksiksiz olmalıdır. İade edilecek orijinal ürün kutularının üzerine kesinlikle kargo firmalarının bantları vs. yapıştırılmamalıdır. Bu şekilde gelen ürünler iade alınmamakta olup, adresinize teslim olarak geri gönderilecektir.

 Özel Ürünler Hakkındaki Her Şey
Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler (ürünün arızalı veya ayıplı çıkması dışında ) açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler (losyon,kremler vs.) tek kullanımlık veya tüketim ürünlerinin iadesi mümkün değildir. açılıp kullanıldığı ve o şekilde iade edilmesinin tespit edilmesi durumunda ürün iade ödemesi veya ürün değiştirilmesi yapılmayacak,alıcı ödemeli kargo ile ürün geri iade edilecektir.

bottom of page